Bilken Yumurta Hakkında

Bilken Tarım Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında “Sağlıklı ve güvenilir gıda sloganıyla” üstün teknoloji, uzmanlaşmış iş gücü, doğallık ve hijyen faktörlerini biraraya getirerek kurmuş olduğumuz tesisimizde tüketicilerimize eksiksiz hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Vizyonumuz
Anne sütünden sonra en değerli besin olan yumurtayı üstün teknoloji, doğallık, hijyen ve helallik gibi kavramları bir araya getirerek üretmek; ve yapılan bu üretimle sektörde saygınlığı ve güvenilirliği en üst düzeyde tutan bir şirket haline gelmek.

Misyonumuz
Gelişimi esas alarak ürünlerimizde ve hizmetlerimizde kattığımız değeri en üst düzeyde tutarak sorunsuz bir üretim- tüketim bağı oluşturmaktır.

Bilken Yumurta "Helal Gıda" sertifikasına sahip olup, yem fabrikasında üretilen yemler, bu olguya dikkat edilerek hazırlanmaktadır.

Organik Gübre Üretimi
Gaziantep'in Bağbaşı Mahallesinde  bulunan Bilken Yumurta Tesisleri içerisinde kurulu olan Bilken Organik Gübre Fabrikası, organik tavuk gübresinde, bölgenin en büyük ve tek yatırımı olma özelliğini taşımakta olup,30 bin metrekarelik arazi üzerinde yerleşmiş bulunmaktadır.

Günlük 200 ton yaş 70 ton işlenmiş, fermante edilmiş ve paketlenmiş  ürün kapasitesine sahip olan tesisimiz, bölgedeki tek ruhsatlı tesis ünvanına sahiptir.En son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde Avrupa Birliği(AB) standartlarından daha yüksek kalitede doğal organik tavuk gübresi üretimi gerçekleşmektedir.

Politikalarımız


 

Bilken Yumurta’nın sunmuş olduğu kampanyalar ve Süprizlerden haberdar olmak için Kaydolunuz...  
 

Copyright Bilken Yumurta ve Gübre Üretim Tesisi 2015 | Tüm Hakları Saklıdır.